Get Adobe Flash player

Nieuwsbrief

Wilt u de nieuwsbrief van parochie Bavel ontvangen? U kunt zich hieronder aanmelden.Silvesterorde voor Piet Boomaars

Piet Boomaars ontvangt de Ridderorde van Paus Silvester.

Decorandus Piet BoomaarsOp zaterdag 4 augustus 2012 ontving onze parochiaan dhr. Piet Boomaars uit handen van vicaris-generaal dhr. Vincent Schoenmakers de ridderorde van Paus Silvester. Piet Boomaars vierde die dag zijn 80e verjaardag en daarom waren zijn familie en vrienden bij elkaar in de korenmolen de Hoop te Bavel. Hij was totaal verrast toen het parochiebestuur onverwacht op zijn feest verscheen en de vicaris generaal hem vervolgens toesprak. Om de achtergronden van die pauselijke toekenning nader toe te lichten, is in bijgaande link de toespraak van dhr. Schoenmakers integraal opgenomen inclusief enkele foto’s. Het werd een extra feestelijke dag in een stralende zon.

Toespraak Vicaris generaal Vincent schoenmakers inclusief enkele foto's: zie Toespraak vic.gen. dhr. V. Schoenmakers

Copyright © 2013. All Rights Reserved.